Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 26.01.2021 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,233401,19640
Velika BritanijaGBP0,902600,87860
ŠvicaCHF1,094501,06050
HrvaškaHRK7,685507,44550
MadžarskaHUF362,45000353,05000
SrbijaRSD119,44310115,74310
Bosna in HercegovinaBAM1,982001,92200
Republika Severna MakedonijaMKD62,1000060,30000
RusijaRUB93,7759088,57590
ČeškaCZK26,5490025,74900
PoljskaPLN4,605804,47580
BolgarijaBGN1,977001,92700
NorveškaNOK10,4840010,18400
ŠvedskaSEK10,229009,92900
DanskaDKK7,550507,33050
AvstralijaAUD1,594701,54870
KanadaCAD1,568601,52260
JaponskaJPY128,22000124,22000
RomunijaRON4,944304,80430
Južnoafriška republikaZAR18,6840018,08400
Hong KongHKD9,559909,29990
TurčijaTRY9,110708,93070
MehikaMXN24,5466023,90660
Nova zelandijaNZD1,720201,67020
IzraelILS4,040303,94030
Združeni arabski emiratiAED4,492504,44250