Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 24.05.2024 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,097301,07330
Velika BritanijaGBP0,863800,83980
ŠvicaCHF1,007600,97360
MadžarskaHUF391,71000382,31000
SrbijaRSD119,62060114,62060
Bosna in HercegovinaBAM1,985001,92500
Republika Severna MakedonijaMKD62,5000060,30000
ČeškaCZK25,1340024,33400
PoljskaPLN4,327304,19730
BolgarijaBGN1,977001,92700
NorveškaNOK11,6680011,36800
ŠvedskaSEK11,7429011,44290
DanskaDKK7,572407,35240
AvstralijaAUD1,653301,61330
KanadaCAD1,503101,46310
JaponskaJPY171,51000168,31000
RomunijaRON5,045404,90540
Južnoafriška republikaZAR20,2115019,61150
Hong KongHKD8,604008,34400
TurčijaTRY35,3044034,80440
MehikaMXN18,3704017,73040
Nova zelandijaNZD1,795301,74530
IzraelILS4,035203,93520
Združeni arabski emiratiAED4,011303,96130

Zaradi dogajanja v Rusiji in trenutno neobstoječega trgovanja v Ruski valuti do nadaljnjega umikamo valuto ruski rubelj s tečajnice.

Bankovci katere sprejemamo pri menjavi gotovine po posameznih valutah :  AUD, BAM, CAD, CHF, CZK, GBPHUF, JPY, MKD, RSD IN USD.

Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!