Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 04.08.2021 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,205501,17150
Velika BritanijaGBP0,865600,84160
ŠvicaCHF1,090501,05650
HrvaškaHRK7,622107,38210
MadžarskaHUF359,33000349,93000
SrbijaRSD119,40430115,70430
Bosna in HercegovinaBAM1,982001,92200
Republika Severna MakedonijaMKD62,5000060,30000
RusijaRUB89,3084084,10840
ČeškaCZK25,8890025,08900
PoljskaPLN4,621404,49140
BolgarijaBGN1,977001,92700
NorveškaNOK10,5846010,28460
ŠvedskaSEK10,3543010,05430
DanskaDKK7,547507,32750
AvstralijaAUD1,631601,58560
KanadaCAD1,510501,46450
JaponskaJPY131,70000127,70000
RomunijaRON4,988304,84830
Južnoafriška republikaZAR17,3992016,79920
Hong KongHKD9,372709,11270
TurčijaTRY10,052209,87220
MehikaMXN23,9147023,27470
Nova zelandijaNZD1,720301,67030
IzraelILS3,870403,77040
Združeni arabski emiratiAED4,390104,34010