Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 18.05.2022 ob 07:13. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,059501,04520
Velika BritanijaGBP0,848900,83890
ŠvicaCHF1,056301,03880
HrvaškaHRK7,579207,46720
MadžarskaHUF388,01000384,01000
SrbijaRSD119,09400115,89400
Bosna in HercegovinaBAM1,960001,94400
Republika Severna MakedonijaMKD62,3000060,50000
ČeškaCZK24,8770024,53700
PoljskaPLN4,675504,63550
BolgarijaBGN1,967001,93700
NorveškaNOK10,2760010,13600
ŠvedskaSEK10,5509010,41090
DanskaDKK7,490907,39090
AvstralijaAUD1,508801,49480
KanadaCAD1,358201,34420
JaponskaJPY136,58000135,38000
RomunijaRON4,988404,90840
Južnoafriška republikaZAR16,9962016,59620
Hong KongHKD8,368408,16840
TurčijaTRY16,8672016,44720
MehikaMXN21,3283020,72830
Nova zelandijaNZD1,674101,64210
IzraelILS3,572203,48220
Združeni arabski emiratiAED3,889103,84910

Zaradi dogajanja v Rusiji in trenutno neobstoječega trgovanja v Ruski valuti do nadaljnjega umikamo valuto ruski rubelj s tečajnice.

Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!