Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 17.04.2021 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,215501,17850
Velika BritanijaGBP0,880200,85620
ŠvicaCHF1,118501,08450
HrvaškaHRK7,685007,44500
MadžarskaHUF365,75000356,35000
SrbijaRSD119,41000115,71000
Bosna in HercegovinaBAM1,982001,92200
Republika Severna MakedonijaMKD62,5000060,30000
RusijaRUB93,4900088,29000
ČeškaCZK26,3200025,52000
PoljskaPLN4,614804,48480
BolgarijaBGN1,977001,92700
NorveškaNOK10,168009,86800
ŠvedskaSEK10,255009,95500
DanskaDKK7,547107,32710
AvstralijaAUD1,569001,52300
KanadaCAD1,521501,47550
JaponskaJPY132,38000128,38000
RomunijaRON4,996504,85650
Južnoafriška republikaZAR17,4000016,80000
Hong KongHKD9,446009,18600
TurčijaTRY9,755009,57500
MehikaMXN24,2020023,56200
Nova zelandijaNZD1,697001,64700
IzraelILS3,979503,87950
Združeni arabski emiratiAED4,428004,37800