Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 23.10.2021 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,180001,14600
Velika BritanijaGBP0,855500,83150
ŠvicaCHF1,084001,05000
HrvaškaHRK7,646407,40640
MadžarskaHUF368,10000358,70000
SrbijaRSD119,43000115,73000
Bosna in HercegovinaBAM1,982001,92200
Republika Severna MakedonijaMKD62,5000060,30000
RusijaRUB84,4000079,20000
ČeškaCZK26,0640025,26400
PoljskaPLN4,663004,53300
BolgarijaBGN1,977001,92700
NorveškaNOK9,855509,55550
ŠvedskaSEK10,123509,82350
DanskaDKK7,550307,33030
AvstralijaAUD1,573201,52720
KanadaCAD1,457401,41140
JaponskaJPY134,45000130,45000
RomunijaRON5,015504,87550
Južnoafriška republikaZAR17,3600016,76000
Hong KongHKD9,170008,91000
TurčijaTRY11,2770011,09700
MehikaMXN23,8700023,23000
Nova zelandijaNZD1,650701,60070
IzraelILS3,780003,68000
Združeni arabski emiratiAED4,296304,24630
Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!