Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 03.04.2020 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,107101,07010
Velika BritanijaGBP0,888000,86400
ŠvicaCHF1,072101,03810
HrvaškaHRK7,750107,51010
MadžarskaHUF367,98000358,58000
SrbijaRSD119,38440115,68440
Bosna in HercegovinaBAM1,982001,92200
Republika Severna MakedonijaMKD62,1000060,30000
RusijaRUB87,2303084,63030
ČeškaCZK27,9820027,18200
PoljskaPLN4,633104,50310
BolgarijaBGN1,982001,92200
NorveškaNOK11,3901011,09010
ŠvedskaSEK11,1104010,81040
DanskaDKK7,575807,35580
AvstralijaAUD1,818101,77210
KanadaCAD1,568301,52230
JaponskaJPY118,77000114,77000
RomunijaRON4,903204,76320
Južnoafriška republikaZAR20,4475019,84750
Hong KongHKD8,580408,32040
TurčijaTRY7,375007,19500
MehikaMXN26,8201026,18010
Nova zelandijaNZD1,860501,81050