Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 07.07.2020 ob 07:07. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,137401,12310
Velika BritanijaGBP0,909500,89950
ŠvicaCHF1,075401,05790
HrvaškaHRK7,609807,49780
MadžarskaHUF354,37000350,37000
SrbijaRSD119,20900116,00900
Bosna in HercegovinaBAM1,960001,94400
Republika Severna MakedonijaMKD61,9000060,50000
RusijaRUB83,5637078,56370
ČeškaCZK26,8550026,51500
PoljskaPLN4,484904,44490
BolgarijaBGN1,967001,93700
NorveškaNOK10,7012010,56120
ŠvedskaSEK10,5086010,39860
DanskaDKK7,501707,40170
AvstralijaAUD1,630301,61630
KanadaCAD1,539901,52590
JaponskaJPY122,08000120,88000
RomunijaRON4,878204,79820
Južnoafriška republikaZAR19,4386019,03860
Hong KongHKD8,867308,66730
TurčijaTRY7,837307,69730
MehikaMXN25,5989024,99890
Nova zelandijaNZD1,741501,70950