Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 24.10.2020 ob 00:00. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,202501,16550
Velika BritanijaGBP0,918500,89450
ŠvicaCHF1,088301,05430
HrvaškaHRK7,697007,45700
MadžarskaHUF368,72000359,32000
SrbijaRSD119,50000115,80000
Bosna in HercegovinaBAM1,982001,92200
Republika Severna MakedonijaMKD62,1000060,30000
RusijaRUB93,2300088,03000
ČeškaCZK27,6105026,81050
PoljskaPLN4,647004,51700
BolgarijaBGN1,977001,92700
NorveškaNOK11,0650010,76500
ŠvedskaSEK10,5115010,21150
DanskaDKK7,550207,33020
AvstralijaAUD1,681001,63500
KanadaCAD1,579001,53300
JaponskaJPY126,15000122,15000
RomunijaRON4,940004,80000
Južnoafriška republikaZAR19,4870018,88700
Hong KongHKD9,316009,05600
TurčijaTRY9,530009,35000
MehikaMXN25,0600024,42000
Nova zelandijaNZD1,795101,74510