Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 07.02.2023 ob 07:01. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,080001,06570
Velika BritanijaGBP0,897800,88480
ŠvicaCHF1,004200,98620
HrvaškaHRK--
MadžarskaHUF395,48000391,48000
SrbijaRSD119,63250115,03250
Bosna in HercegovinaBAM1,965001,94400
Republika Severna MakedonijaMKD62,3000060,50000
ČeškaCZK24,0340023,69400
PoljskaPLN4,764204,72420
BolgarijaBGN1,967001,93700
NorveškaNOK11,1423011,00230
ŠvedskaSEK11,4631011,32310
DanskaDKK7,491707,39170
AvstralijaAUD1,555201,54120
KanadaCAD1,448301,43430
JaponskaJPY142,73000141,33000
RomunijaRON4,935504,85550
Južnoafriška republikaZAR19,1211018,72110
Hong KongHKD8,528108,32810
TurčijaTRY20,4408020,02080
MehikaMXN20,8759020,27590
Nova zelandijaNZD1,714401,68240
IzraelILS3,771203,68120
Združeni arabski emiratiAED3,964603,92460

Zaradi dogajanja v Rusiji in trenutno neobstoječega trgovanja v Ruski valuti do nadaljnjega umikamo valuto ruski rubelj s tečajnice.

Bankovci katere sprejemamo pri menjavi gotovine po posameznih valutah :  AUD, BAM, CAD, CHF, CZK, GBP, HRK, HUF, JPY, MKD, RSD IN USD.

Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!