Tečajnica NLB za podjetja

Tečajnica NLB za odkup in prodajo deviz na računih pravnih oseb za zneske do protivrednosti 10.000 EUR, veljavna od dne 04.10.2022 ob 07:06. Za zneske v protivrednosti 10.000 EUR ali več pokličite na telefonsko številko 01 476 91 99.
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD0,989400,97510
Velika BritanijaGBP0,874900,86190
ŠvicaCHF0,983800,96580
HrvaškaHRK7,574907,46290
MadžarskaHUF420,73000416,73000
SrbijaRSD119,58470114,98470
Bosna in HercegovinaBAM1,960001,94400
Republika Severna MakedonijaMKD62,3000060,50000
ČeškaCZK24,7250024,38500
PoljskaPLN4,848404,80840
BolgarijaBGN1,967001,93700
NorveškaNOK10,5370010,39700
ŠvedskaSEK10,9023010,76230
DanskaDKK7,486607,38660
AvstralijaAUD1,525901,51190
KanadaCAD1,345201,33120
JaponskaJPY143,07000141,67000
RomunijaRON4,988104,90810
Južnoafriška republikaZAR17,7247017,32470
Hong KongHKD7,818907,61890
TurčijaTRY18,4898018,06980
MehikaMXN19,9745019,37450
Nova zelandijaNZD1,742201,71020
IzraelILS3,520803,43080
Združeni arabski emiratiAED3,632203,59220

Zaradi dogajanja v Rusiji in trenutno neobstoječega trgovanja v Ruski valuti do nadaljnjega umikamo valuto ruski rubelj s tečajnice.

Bankovci katere sprejemamo pri menjavi gotovine po posameznih valutah :  AUD, BAM, CAD, CHF, CZK, GBP, HRK, HUF, JPY, MKD, RSD IN USD.

Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!