Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 01.03.2021 ob 07:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,222301,19430
Velika BritanijaGBP0,877000,85100
ŠvicaCHF1,115801,07980
HrvaškaHRK7,679007,46900
MadžarskaHUF367,00000358,20000
SrbijaRSD119,44000115,64000
Bosna in HercegovinaBAM1,998001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD62,1100060,29000
Rusija *RUB92,5100087,11000
ČeškaCZK26,6450025,64500
Poljska *PLN4,588004,44000
Bolgarija *BGN1,979001,92500
Norveška *NOK10,5820010,24200
Švedska *SEK10,3360010,01600
Danska *DKK7,548107,32410
AvstralijaAUD1,580301,53630
KanadaCAD1,558801,51080
JaponskaJPY130,63000126,83000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.