Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 31.07.2021 ob 00:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,209401,16940
Velika BritanijaGBP0,865700,83770
ŠvicaCHF1,109901,04390
HrvaškaHRK7,641007,36100
MadžarskaHUF362,60000351,40000
SrbijaRSD119,76600115,36600
Bosna in HercegovinaBAM2,000001,90400
Republika Severna MakedonijaMKD62,8000060,00000
Rusija *RUB88,2490085,24900
ČeškaCZK26,0520024,95200
Poljska *PLN4,642404,48240
Bolgarija *BGN1,987001,91700
Norveška *NOK10,6338010,25380
Švedska *SEK10,3541010,01410
Danska *DKK7,577907,29790
AvstralijaAUD1,642301,58430
KanadaCAD1,507501,44950
JaponskaJPY132,69000128,09000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.