Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 03.04.2020 ob 00:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,110101,07010
Velika BritanijaGBP0,890000,86200
ŠvicaCHF1,088101,02210
HrvaškaHRK7,770107,49010
MadžarskaHUF368,88000357,68000
SrbijaRSD119,73440115,33440
Bosna in HercegovinaBAM2,000001,90400
Republika Severna MakedonijaMKD62,3000060,10000
RusijaRUB87,4303084,43030
ČeškaCZK28,0720027,09200
PoljskaPLN4,648104,48810
BolgarijaBGN1,987001,91700
NorveškaNOK11,4101011,07010
ŠvedskaSEK11,1304010,79040
DanskaDKK7,605807,32580
AvstralijaAUD1,824101,76610
KanadaCAD1,574301,51630
JaponskaJPY119,07000114,47000