Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 07.07.2020 ob 07:07
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,145301,11730
Velika BritanijaGBP0,917500,89150
ŠvicaCHF1,084401,04840
HrvaškaHRK7,658807,44880
MadžarskaHUF356,77000347,97000
SrbijaRSD119,50900115,70900
Bosna in HercegovinaBAM1,998001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD62,1100060,29000
RusijaRUB83,7637078,36370
ČeškaCZK27,1850026,18500
PoljskaPLN4,538904,39090
BolgarijaBGN1,979001,92500
NorveškaNOK10,8012010,46120
ŠvedskaSEK10,6136010,29360
DanskaDKK7,563707,33970
AvstralijaAUD1,645301,60130
KanadaCAD1,556901,50890
JaponskaJPY123,38000119,58000