Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 26.05.2020 ob 07:19
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,105801,07780
Velika BritanijaGBP0,906600,88060
ŠvicaCHF1,077701,04170
HrvaškaHRK7,688007,47800
MadžarskaHUF355,26000346,46000
SrbijaRSD119,49740115,69740
Bosna in HercegovinaBAM1,998001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD62,1100060,29000
RusijaRUB80,7111075,31110
ČeškaCZK27,7070026,70700
PoljskaPLN4,570504,42250
BolgarijaBGN1,979001,92500
NorveškaNOK11,1189010,77890
ŠvedskaSEK10,7070010,38700
DanskaDKK7,567107,34310
AvstralijaAUD1,683201,63920
KanadaCAD1,546701,49870
JaponskaJPY119,65000115,85000