Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 22.09.2020 ob 00:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,198601,15860
Velika BritanijaGBP0,930100,90210
ŠvicaCHF1,109201,04320
HrvaškaHRK7,681207,40120
MadžarskaHUF368,73000357,53000
SrbijaRSD119,79500115,39500
Bosna in HercegovinaBAM2,000001,90400
Republika Severna MakedonijaMKD62,3000060,10000
RusijaRUB91,4600088,46000
ČeškaCZK27,5320026,43200
PoljskaPLN4,563504,40350
BolgarijaBGN1,987001,91700
NorveškaNOK11,0732010,69320
ŠvedskaSEK10,5738010,23380
DanskaDKK7,580807,30080
AvstralijaAUD1,653001,59500
KanadaCAD1,589301,53130
JaponskaJPY124,99000120,39000