Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 12.08.2020 ob 07:11
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,185401,15740
Velika BritanijaGBP0,912700,88670
ŠvicaCHF1,095201,05920
HrvaškaHRK7,580507,37050
MadžarskaHUF349,59000340,79000
SrbijaRSD119,48600115,68600
Bosna in HercegovinaBAM1,998001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD62,1100060,29000
RusijaRUB88,8683083,46830
ČeškaCZK26,6810025,68100
PoljskaPLN4,482004,33400
BolgarijaBGN1,979001,92500
NorveškaNOK10,7709010,43090
ŠvedskaSEK10,4556010,13560
DanskaDKK7,558407,33440
AvstralijaAUD1,668901,62490
KanadaCAD1,587101,53910
JaponskaJPY126,97000123,17000