Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 12.06.2021 ob 00:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,233301,19330
Velika BritanijaGBP0,871400,84340
ŠvicaCHF1,121501,05550
HrvaškaHRK7,631807,35180
MadžarskaHUF351,82000340,62000
SrbijaRSD119,78370115,38370
Bosna in HercegovinaBAM2,000001,90400
Republika Severna MakedonijaMKD62,8000060,00000
Rusija *RUB88,5566085,55660
ČeškaCZK25,8820024,78200
Poljska *PLN4,551204,39120
Bolgarija *BGN1,987001,91700
Norveška *NOK10,272409,89240
Švedska *SEK10,239509,89950
Danska *DKK7,576107,29610
AvstralijaAUD1,597501,53950
KanadaCAD1,498201,44020
JaponskaJPY135,24000130,64000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.