Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 02.12.2021 ob 07:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,145801,11780
Velika BritanijaGBP0,864600,83860
ŠvicaCHF1,060501,02450
HrvaškaHRK7,617807,40780
MadžarskaHUF367,35000358,55000
SrbijaRSD120,30880115,70880
Bosna in HercegovinaBAM2,002001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD63,2000060,10000
Rusija *RUB86,6069081,20690
ČeškaCZK25,9740024,97400
Poljska *PLN4,697004,54900
Bolgarija *BGN1,979001,92500
Norveška *NOK10,4530010,11300
Švedska *SEK10,4420010,12200
Danska *DKK7,548207,32420
AvstralijaAUD1,615501,57150
KanadaCAD1,473001,42500
JaponskaJPY129,93000126,13000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.
Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!