Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 02.12.2020 ob 07:01
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,220801,19280
Velika BritanijaGBP0,912700,88670
ŠvicaCHF1,103801,06780
HrvaškaHRK7,651507,44150
MadžarskaHUF361,00000352,20000
SrbijaRSD119,42000115,62000
Bosna in HercegovinaBAM1,998001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD62,1100060,29000
RusijaRUB94,2500088,85000
ČeškaCZK26,7800025,78000
PoljskaPLN4,521004,37300
BolgarijaBGN1,979001,92500
NorveškaNOK10,8150010,47500
ŠvedskaSEK10,4010010,08100
DanskaDKK7,556107,33210
AvstralijaAUD1,659501,61550
KanadaCAD1,586201,53820
JaponskaJPY127,97000124,17000