Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 16.09.2021 ob 07:05
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,195001,16700
Velika BritanijaGBP0,866600,84060
ŠvicaCHF1,104801,06880
HrvaškaHRK7,585007,37500
MadžarskaHUF353,20000344,40000
SrbijaRSD119,47000115,67000
Bosna in HercegovinaBAM1,998001,91700
Republika Severna MakedonijaMKD62,7000060,10000
Rusija *RUB88,1310082,73100
ČeškaCZK25,8120024,81200
Poljska *PLN4,636504,48850
Bolgarija *BGN1,979001,92500
Norveška *NOK10,302009,96200
Švedska *SEK10,303009,98300
Danska *DKK7,547907,32390
AvstralijaAUD1,634301,59030
KanadaCAD1,516501,46850
JaponskaJPY131,00000127,20000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.