Tečajnica NLB za prebivalstvo

Tečajnica NLB za nakup in prodajo deviz fizičnim osebam ter odkup in prodajo tujega efektivnega denarja, veljavna od dne 17.04.2021 ob 00:00
DržavaValutaNakupni tečajProdajni tečaj
ZDAUSD1,218501,17850
Velika BritanijaGBP0,882200,85420
ŠvicaCHF1,134501,06850
HrvaškaHRK7,705007,42500
MadžarskaHUF366,65000355,45000
SrbijaRSD119,76000115,36000
Bosna in HercegovinaBAM2,000001,90400
Republika Severna MakedonijaMKD62,8000060,00000
Rusija *RUB92,3900089,39000
ČeškaCZK26,4700025,37000
Poljska *PLN4,629804,46980
Bolgarija *BGN1,987001,91700
Norveška *NOK10,208009,82800
Švedska *SEK10,275009,93500
Danska *DKK7,577107,29710
AvstralijaAUD1,575001,51700
KanadaCAD1,527501,46950
JaponskaJPY132,68000128,08000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.