NLB Exchange Rates for Individuals

Exchange Rates effective since 23.10.2021 at 00:00
CountryCurrency BuyingSelling
USAUSD1.183001.14300
United KingdomGBP0.857500.82950
SwitzerlandCHF1.100001.03400
CroatiaHRK7.666407.38640
HungaryHUF369.00000357.80000
SerbiaRSD120.48000115.38000
Bosnia and HercegovinaBAM2.004001.91500
Republic of MacedoniaMKD63.3000060.00000
Russia *RUB83.3000080.30000
Czech RepublicCZK26.2140025.11400
Poland *PLN4.678004.51800
Bulgaria *BGN1.987001.91700
Norway *NOK9.895509.51550
Sweden *SEK10.143509.80350
Denmark *DKK7.580307.30030
AustraliaAUD1.579201.52120
CanadaCAD1.463401.40540
JapanJPY134.75000130.15000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.
Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!