NLB Exchange Rates for Individuals

Exchange Rates effective since 26.10.2026 at 06:41
CountryCurrency BuyingSelling
USAUSD1.145901.09790
United KingdomGBP0.856700.82070
SwitzerlandCHF0.944600.90460
HungaryHUF378.80000354.80000
SerbiaRSD122.89000112.49000
Bosnia and HercegovinaBAM2.010001.90000
Republic of MacedoniaMKD65.1000057.70000
Czech RepublicCZK24.9834023.72340
Poland *PLN4.477904.32990
Norway *NOK10.6296010.28960
Sweden *SEK11.2983010.97830
Denmark *DKK7.586307.36230
AustraliaAUD1.631001.56100
CanadaCAD1.603501.53950
JapanJPY179.78000172.58000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.
We are available 24 hours a day, every day of the year!