NLB Exchange Rates for Individuals

Exchange Rates effective since 02.12.2022 at 07:22
CountryCurrency BuyingSelling
USAUSD1.067001.03900
United KingdomGBP0.873500.84750
SwitzerlandCHF1.004600.96860
CroatiaHRK7.721307.42130
HungaryHUF416.90000406.90000
SerbiaRSD121.51710113.11710
Bosnia and HercegovinaBAM2.002001.91700
Republic of MacedoniaMKD63.2000060.10000
Czech RepublicCZK24.8850023.88500
Poland *PLN4.764504.61650
Bulgaria *BGN1.979001.92500
Norway *NOK10.4050010.06500
Sweden *SEK11.0030010.68300
Denmark *DKK7.549007.32500
AustraliaAUD1.565801.52180
CanadaCAD1.438201.39020
JapanJPY144.14000140.34000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.
We are available 24 hours a day, every day of the year!