NLB Exchange Rates for Individuals

Exchange Rates effective since 04.08.2021 at 00:00
CountryCurrency BuyingSelling
USAUSD1.208501.16850
United KingdomGBP0.867600.83960
SwitzerlandCHF1.106501.04050
CroatiaHRK7.642107.36210
HungaryHUF360.23000349.03000
SerbiaRSD119.75430115.35430
Bosnia and HercegovinaBAM2.000001.90400
Republic of MacedoniaMKD62.8000060.00000
Russia *RUB88.2084085.20840
Czech RepublicCZK26.0390024.93900
Poland *PLN4.636404.47640
Bulgaria *BGN1.987001.91700
Norway *NOK10.6246010.24460
Sweden *SEK10.3743010.03430
Denmark *DKK7.577507.29750
AustraliaAUD1.637601.57960
CanadaCAD1.516501.45850
JapanJPY132.00000127.40000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.