NLB Exchange Rates for Individuals

Exchange Rates effective since 13.08.2022 at 00:00
CountryCurrency BuyingSelling
USAUSD1.048001.00800
United KingdomGBP0.861100.83310
SwitzerlandCHF1.001800.93580
CroatiaHRK7.654107.37410
HungaryHUF397.95000386.75000
SerbiaRSD120.83270113.83270
Bosnia and HercegovinaBAM2.004001.91500
Republic of MacedoniaMKD63.3000060.00000
Czech RepublicCZK24.9320023.83200
Poland *PLN4.756404.59640
Bulgaria *BGN1.987001.91700
Norway *NOK10.004409.62440
Sweden *SEK10.6209010.28090
Denmark *DKK7.579407.29940
AustraliaAUD1.478801.42080
CanadaCAD1.343601.28560
JapanJPY139.82000135.22000
* Posebnost ponudbe: velja samo za negotovinsko poslovanje za komitente z osebnim računom pri NLB. Nakup in prodaja gotovine ni možna.
Na voljo smo vam 24 ur na dan, vse dni v letu!